Meble łazienkowe Somo

(6 produktów)

Meble łazienkowe Somo

Aranżując łazienkę bierzemy pod uwagę takie aspekty jak funkcjonalność, wygląd i higiena. W tym zakresie meble łazienkowe Somo zdają egzamin celująco. Za aspekt funkcjonalności odpowiadają liczne szafki o zróżnicowanej wielkości. Każdy z dostępnych zestawów Somo posiada szafkę pod umywalkę wyposażoną w dwie szuflady. Kolejny wspólny element wszystkich zestawów to szafka z lustremLustro znajduje się na przednim froncie mebla oraz zostało podświetlone oświetleniem LED. Wnętrze szafki stanowią pojemne półki. Podobnie wygląda środek wysokiej szafki Somo, która również znajduje się w każdym zestawie mebli łazienkowych Somo. Wysoka szafka Somo dodatkowo posiada jedną szufladę.

W zależności od wybranego zestawu możesz dysponować jeszcze dwoma, mniejszymi szafkami lub dodatkowym zestawem szafka pod umywalkę i szafka z lustrem.

Meble Somo zdecydowanie przypadną do gustu osobom, które cenią sobie minimalizm. Wszystkie szafki posiadają całościowo zabudowany front, a jedynym elementem zdobiącym są uchwyty.

Meble do łazienki Somo to modele wiszące, które znacząco wpływają na utrzymanie higieny. Wiszące meble łazienkowe ułatwiają dotarcie do każdego zakamarka. Dzięki temu łazienka będzie posprzątana szybciej oraz dokładniej.

Zobacz też

  1. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?
  3. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń.

    Ostatnie komentarze klientów: