Meble łazienkowe Tinar

(2 produktów)

Meble łazienkowe Tinar

Urządzając miniłazienkę, sięgamy po patenty i rozwiązania, dzięki którym można zyskać choćby kilka centymetrów wolnej przestrzeni. Decydują tu nie tylko niewielkie wymiary sprzętów, lecz także ich zgrabna forma. Dowodem na to, że nawet na małej powierzchni może być funkcjonalnie i ładnie jest system mebli łazienkowych Tinar, dostępny w dwóch opcjach – Tinar I oraz Tinar II.
Znakiem rozpoznawczym nowoczesnych mebli łazienkowych z kolekcji Tinar I jest narożna umywalka o obłych kształtach, osadzona na szafce w podobnej formie. Sprytne usytuowanie szafki z umywalką, znacząco podnosi komfort użytkowania mikro wnętrza. Z kolei Tinar II odznacza się klasyczną, kwadratową umywalką ceramiczną.
Bazą systemu mebli łazienkowych jest szafka wysoka, wypełniona półkami zamkniętymi oraz półką otwarta zdobiona nowoczesnym dekorem.
Meble łazienkowe Tinar to również niebagatelne lustro wiszące - narożne (Tinar I) lub lustro z półką (Tinar II), które ułatwi ci dostęp do podręcznych akcesoriów.
Magia, dołączonego do zestawu, lustra sprawia, że całość wygląda lekko, dzięki czemu wnętrze nie straci wizualnej przestrzeni. Powtarzające się materiały nadają wizualną płynność. Wnętrze zyskuje harmonijność i optyczne powiększenie.
Meble do łazienki Tinar są odporne na panujące w łazience warunki – częste zawilgocenie i różnice temperatur. Dzięki czemu będziesz dłużej cieszyć się ich dobrą formą.

Zobacz też:

meble łazienkowe

Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?

Poznaj topowe trendy łazienkowe. Szafki wiszące kontra stojące – zobacz, które dominują na współczesnym rynku wnętrzarskim.

Zobacz więcej

meble łazienkowe stojące

Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń

Sięgnij po nasze patenty i sprytne rozwiązania na urządzenie małej łazienki. Wykorzystaj cenne triki, by stworzyć wrażenie wnętrza większego niż w rzeczywistości!

Zobacz więcej

meble łazienkowe

Mała łazienka w bloku – porady aranżacyjne

Wprowadź harmonię i optycznie powiększ swoje wnętrze. Poznaj podstawowe zasady urządzania mikro łazienki.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: