×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Tinar

(2 produktów)

Meble łazienkowe Tinar

Kolekcja mebli łazienkowych Tinar została wprost stworzona z myślą o małej łazience. Zastosowane rozwiązania sprzyjają efektywnemu wykorzystaniu każdego centymetra przestrzeni. Bestsellerowe meble do łazienki to przede wszystkim szafka wysoka. Pojemne półki, które wypełniają wnętrze szafki, z powodzeniem wykorzystasz na przechowywanie zbioru chemii gospodarczej, zapasowych ręczników i innych niezbędnych w łazience akcesoriów. Wielbicielom nowoczesnych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu szafka pod umywalkę. W zależności, na który z zestawów mebli łazienkowych się zdecydujesz, będziesz mógł cieszyć się funkcjonalnością prostokątnej lub narożnej szafki i umywalki. Pełny front zamaskuje nieestetyczne elementy instalacyjne takie jak syfon. Absolutny must have każdej łazienki lustro kryje w swoim wnętrzu dyskretny schowek na rzeczy, które chcesz ukryć przed spojrzeniami odwiedzających Cię gości. Tafla lustra dodatkowo optycznie powiększy przestrzeń i korzystnie odbije światło, subtelnie doświetlając wnętrze.
Meble z systemu Tinar wykonaliśmy z materiałów odpornych na działanie wilgoci, dzięki czemu będziesz długo cieszyć się ich trwałością i nienagannym wyglądem.

Zobacz też

  1. Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna.
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?
  3. Szara łazienka – 5 pomysłów na nowoczesną aranżację.

    Ostatnie komentarze klientów: