Meble łazienkowe Axin

(5 produktów)

Meble łazienkowe Axin

Meble łazienkowe Axin to ultranowoczesna i modna propozycja do łazienki! W kolekcji znajduje się kilka gotowych rozwiązań zarówno do małej łazienki, jaki i dużej. Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Na nowoczesny styl mebli bez wątpienia wpływa wykończenie na wysoki połysk oraz zastosowane oświetlenie LED, które znajduje się w szafce z lustrem oraz wysokim słupku z otwartym bokiem. Kolejny, nowoczesny bonus to system cichego domyku oraz prostokątna umywalka. Meble do łazienki nie posiadają tradycyjnych uchwytów, zastępują je stylowe wycięcia.

Kolekcja Axin nie tylko zachwyca nowoczesnością, ale również modnym akcentem drewna, który znajduje się w centralnej części mebli. Dzięki niemu zestaw łazienkowy fantastycznie będzie się komponować z płytkami o fakturze drewna, naturalnym drewnem, betonem i kamieniem.

Zestaw mebli łazienkowych Axin składa się z:

Zestawy mebli łazienkowych Axin różnią się od siebie zewnętrznym frontem wysokiej szafki, rozmiarem lub ilością umywalek oraz konfiguracją szafek.

Meble łazienkowe Axin I to zestaw składający się z szafki pod umywalkę oraz umywalki o standardowym rozmiarze. Dwóch mniejszych szafek oraz wysokiej i zabudowanej szafki z frontem w połysku. Ostatni element to wisząca szafka z lustrem.

Zestaw do łazienki Axin II, od wcześniejszego kompletu różni się frontem wysokiej szafki. Przód szafki całościowo został pokryty lustrzaną taflą, a jeden z jej boków posiada otwarte półki.

Meble do łazienki Axin III i Axin IV posiadają większą umywalkę oraz szafkę pod umywalkę, od wcześniej opisanych kompletów I i II.

Natomiast zestaw Axin nr V to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na systemy mebli z podwójnymi umywalkami. Dodatkowo zestaw posiada drugą szafkę nad umywalkę z lustrem oraz wysoką szafkę wiszącą z lustrzanym frontem i półkami po boku szafki.

Zobacz też:

meble do łazienki class=

Wąska łazienka – 5 pomysłów, by stała się jasna i przestrzenna

Czy patrzysz na swoją wąską łazienkę i jedyne, co ci przypomina to korytarz? Mieszkasz w bloku i nie wiesz, jak rozplanować wąską łazienkę, często pozbawioną okien? Wąska łazienka nie musi być wcale źródłem frustracji.

Zobacz więcej

meble do łazienki

Nowoczesna łazienka – inspiracja

Nowoczesna łazienka często kojarzy się z zimnymi wnętrzami i brakiem funkcjonalności, ale nie musi tak być! Nowoczesna łazienka może emanować ciepłem, przestronnością oraz jasnością.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: