×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Otro

(2 produktów)

Meble łazienkowe Otro

Eleganckie meble łazienkowe Otro to propozycja do stylowej aranżacji. Warto zwrócić uwagę, że meble zostały wykonane z naturalnego drzewa co w połączeniu z intensywną barwą nadaje meblom mocnego i dystyngowanego charakteru.

Meble do łazienki Otro składają się z 6 elementów. Najważniejszym jest szafka pod umywalkę, która fantastycznie komponuje się z okrągła, ceramiczną misą.

Kolejny element zestawu to wysoka szafka, która posiada częściowo przeszklony front. Za nim mieszczą się półki, które sprawdzą się do ekspozycji perfum i kosmetyków. Poniżej szklanego frontu znajduje się szereg praktycznych szuflad. Dodatkowe miejsce do przechowywania tworzą mniejsze szafki, w tym jedna wisząca z przeszklonym frontem.

Detalem dekoracyjnym kompletu jest duże lustro w drewnianej ramie oraz drobne, okrągłe uchwyty w kolorze srebrnym.

Zobacz też

  1. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?
  3. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń.

    Ostatnie komentarze klientów: