Meble łazienkowe Matic

(2 produktów)

Meble łazienkowe Matic

Stojące meble łazienkowe Matic cieszą się niesłabnącym uznaniem, zarówno wśród zwolenników klasycznych, jak i prowansalskich aranżacji wnętrz. W skład zestawu mebli wchodzi przede wszystkim pojemna szafka wysoka. Funkcjonalny mebel oprócz zamkniętej przestrzeni przechowywania posiada też otwarte półki na podręczne akcesoria i przeszkloną część ekspozycyjną.
W zestawie Matic nie mogło zabraknąć nierozłącznej pary - szafki niskiej z szafką górną. Dzięki pojemnym półkom szafki porządkują przestrzeń, wprowadzając ład i harmonię do Twojej łazienki. Atutem mebli do łazienki jest również duże lustro. Praktyczna rama lustra zaopatrzona jest w półkę, na której ustawisz dekoracje lub drobne kosmetyki.
Owalna umywalka osadzona na praktycznej szafce dostępna jest w dwóch rozmiarach. We wnętrzu szafki pod umywalkę z łatwością ułożysz zapasowe ręczniki, zbiór chemii gospodarczej, a nawet kosz na pranie. W tak zaprojektowanych meblach łazienkowych z powodzeniem przechowasz o wiele więcej niż wszystkie niezbędne akcesoria. Ponadto, jasne desenie drewna będą nie tylko cieszyć oko przyjemnym designem, ale także zapewnią nienaganny wygląd całej łazienki. Dekoracyjne nóżki subtelnie zdobią wnętrze, nadając mu lekkości i przestronności.

Zobacz też

  1. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  2. Sprawdzone sposoby na lśniącą łazienkę.
  3. Pomysły na aranżację małej łazienki, by zyskać przestrzeń

    Ostatnie komentarze klientów: