Meble Ice(15 produktów)

Meble Ice

Szukasz mebli do salonu lub jadalni, które sprawią, że pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru? Rozważ wybór mebli Ice.

Meble zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, wykończonej na wysoki połysk. Ponadto biel frontów została przełamana wstawkami w kolorze dąb sonoma. Akcent drewna będzie nadawał przytulności.

Kolekcja Ice obejmuje zarówno meble do salonu, jak i jadalni. W zależności od potrzeb możesz wybrać pojemne komody, które posiadają zabudowane fronty lub witryny, które świetnie sprawdzą się do ekspozycji ulubionej zastawy obiadowej. Witryny posiadają przeszklone fronty, dzięki nim nie tylko wyeksponujesz jej zawartość, ale również ograniczysz stopień ich zakurzenia. Ponadto półki znajdujące się za szklanym frontem, również są wykonane ze szkła hartowanego oraz możesz je podkreślić, dobierając oświetlenie LED.

Jeśli kolekcja Ice będzie motywem przewodnim salonu, do zestawu możesz dobrać szafkę RTV, która dostępna jest w dwóch rozmiarach. Kolekcja oferuje również nowoczesny stolik kawowy oraz duży, rozkładany stół, jeśli meble zagoszczą w salonie.

Zobacz też

  1. Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Przytulny salon - Inspiracja

    Ostatnie komentarze klientów: