×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Amaba

(1 produkt)

Meble łazienkowe Amaba

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystają wszyscy domownicy. Dlatego też znajdujące się w niej meble łazienkowe powinny być praktyczne i nadzwyczaj funkcjonalne.
Amaba to system wykonany w popularnych, nowoczesnych kolorach – odcienie bieli, szarości i drewna. To właśnie dzięki nim, miłośnicy przytulności znajdą coś dla siebie.
Meble łazienkowe wyposażone zostały w szafki wiszące, będące doskonałym sposobem na zaoszczędzenie miejsca w łazience oraz w okrągłe lustro.
Zestaw składa się z wysokiej witryny, której jedna cześć jest otwarta i gwarantuje szybki dostęp do rzeczy ustawionych na przeszklonych półkach. Drugi element kompletu to szafka pod umywalkę, która posiada głęboką szufladę oraz półkę.
System łazienkowy Amaba wyposażony został w umywalkę ceramiczną oraz w funkcjonalne oświetlenie LED, dodające całości nowoczesnego designu.

Zobacz też:

  1. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?
  2. Pomysły na aranżację małej łazienki
  3. Modna łazienka

    Ostatnie komentarze klientów: