Meble Velle(17 produktów)

Meble Velle

Cenisz sobie klasyczne i uniwersalne rozwiązania w nowoczesnej stylistyce? Jeśli tak, to musisz zobaczyć system Velle, który cechuje się wysoką jakością wykonania oraz niepowtarzalnym wyglądem.
Do jego wykonania użyto nie tylko trwałej płyty meblowej, ale również i naturalnych materiałów w postaci litego, szczotkowanego drewna dębowego.
To właśnie dzięki meblom Velle urządzisz ponadczasowy salon, jadalnie bądź pokój dzienny.
System ten składa się z witryn, które doskonale wyeksponują elementy dekoracyjne bądź zastawę stołową; wysoki regał stojący, na którym umieścisz swoje ulubione książki bądź zdjęcia z podróży; szafki RTV o różnych wielkościach, które zapanują nad porządkiem pośród kabli i sprzętów elektronicznych; półek wiszących o różnych wielkościach, które łatwo dopasujesz do wnętrza; stołu rozkładanego, który jest stabilny i trwały; ławy okolicznościowej, będącej doskonałym dodatkiem w salonie, umieszczając ją w pobliżu wygodnego narożnika bądź kanapy; a także komód, które stworzą doskonałe miejsce do przechowywania podręcznych przedmiotów oraz rzeczy codziennego użytku.
Dzięki meblom Velle możesz samemu stworzyć wymarzony zestaw do salonu bądź zdecydować się na jedną z przygotowanych propozycji.

Zobacz też

  1. Fotel do salonu – poznaj największe zalety wybranych modeli.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu

    Ostatnie komentarze klientów: