Meble Kama(14 produktów)

Meble Kama

Obok mebli Kama nie sposób przejść obojętnie. Nietuzinkowy design oraz połączenie modnych deseni drewna z głębią koloru dekorów wprowadzi do twojego wnętrza nowoczesną elegancję. Na szczególną uwagę zasługuje tylna ściana przeszklonych części systemu mebli, która została ozdobiona widoczną strukturą 3D-ryflowaną.
Linia Kama to przede wszystkim efektowne witrynki w różnych rozmiarach. Poza miejscem na ekspozycję twoich ulubionych dodatków witryny mają też wyodrębnioną strefę przechowywania sprytnie ukrytą za pełnym frontem. Stół rozkładany i ława okolicznościowa nie tylko efektownie ozdobią twój pokój dzienny, ale także dopełnią go swoją funkcjonalnością. Szklany blat sprzyja łatwemu utrzymaniu w czystości. Nowoczesne szafki RTV dostępne w kolekcji dostosowane są do potrzeb nowoczesnej rodziny. Odpowiednia liczba i rozkład półek zostały zaprojektowane tak, aby można było z łatwością ustawić tam dekoder czy głośniki.
Zestaw tworzy też pojemna szafa dwudrzwiowa wyposażone w przestronną półkę oraz komody z maksymalną powierzchnią przechowywania. W tak zaprojektowanej przestrzeni z łatwością pomieścisz o wiele więcej niż tylko podręczne akcesoria.
Byś mógł cieszyć się wieloletnią niezawodnością mebli, zestaw do salonu wykonaliśmy z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Pamiętaj, że walory swojej aranżacji możesz podkreślić, podświetlając półki komód efektownym oświetleniem LED (opcja dodatkowa).

Zobacz też

  1. Szafy przesuwne – dlaczego są takie popularne?
  2. Jasne meble pokojowe do 1100 zł – 5 najpopularniejszych zestawów.
  3. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!

    Ostatnie komentarze klientów: