×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Kama

(14 produktów)

Meble Kama

Obok mebli Kama nie sposób przejść obojętnie. Nietuzinkowy design oraz połączenie modnych deseni drewna z głębią koloru dekorów wprowadzi do twojego wnętrza nowoczesną elegancję. Na szczególną uwagę zasługuje tylna ściana przeszklonych części systemu mebli, która została ozdobiona widoczną strukturą 3D-ryflowaną.
Linia Kama to przede wszystkim efektowne witrynki w różnych rozmiarach. Poza miejscem na ekspozycję twoich ulubionych dodatków witryny mają też wyodrębnioną strefę przechowywania sprytnie ukrytą za pełnym frontem. Stół rozkładany i ława okolicznościowa nie tylko efektownie ozdobią twój pokój dzienny, ale także dopełnią go swoją funkcjonalnością. Szklany blat sprzyja łatwemu utrzymaniu w czystości. Nowoczesne szafki RTV dostępne w kolekcji dostosowane są do potrzeb nowoczesnej rodziny. Odpowiednia liczba i rozkład półek zostały zaprojektowane tak, aby można było z łatwością ustawić tam dekoder czy głośniki.
Zestaw tworzy też pojemna szafa dwudrzwiowa wyposażone w przestronną półkę oraz komody z maksymalną powierzchnią przechowywania. W tak zaprojektowanej przestrzeni z łatwością pomieścisz o wiele więcej niż tylko podręczne akcesoria.
Byś mógł cieszyć się wieloletnią niezawodnością mebli, zestaw do salonu wykonaliśmy z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Pamiętaj, że walory swojej aranżacji możesz podkreślić, podświetlając półki komód efektownym oświetleniem LED (opcja dodatkowa).

Zobacz też

  1. Szafy przesuwne – dlaczego są takie popularne?
  2. Jasne meble pokojowe do 1100 zł – 5 najpopularniejszych zestawów.
  3. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!

    Ostatnie komentarze klientów: