Meble Wood(15 produktów)

Meble Wood

Kolekcja Wood inspiruje się naturą. Zaczerpnęła z niej sztukę harmonii oraz łączenie kolorów i faktur. Motywem dominującym linii jest drewno, zostało ono podkreślone we wstawkach na przednich frontach, które przedstawiają przekrój pnia oraz stanowi tło dla przeszklonych półek w witrynach. Całość została uzupełniona stonowaną i spokojną bielą.

Meble Wood to przede wszystkim propozycja do salonu oraz jadalni. Dzięki nim pomieszczenie nabierze nieco eleganckiego charakteru. Kolekcja oferuje takie rozwiązania jak:

Witryny. Wśród nich modele wysokie oraz niskie. Jedną z nich możesz nawet zawiesić na ścianie. Witryny posiadają przeszklony front, za którym możesz wyeksponować ulubione przedmioty.

- Komody zapewnią dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych domowych akcesoriów. Komody posiadają zarówno szuflady, jak i szafki.

stolik kawowy i stół rozkładany. Niezbędnym elementem salonu jest stolik kawowy, który posiada otwarte półki. Natomiast urządzają jadalnię z kolekcją Wood, możesz wybrać stół rozkładany.

- szafka RTV to zdecydowani obowiązkowa pozycja w salonie. Model z kolekcji Wood oferuje półkę na dekoder oraz zamykane szafki.

Zobacz też

  1. Sofy rozkładane, kanapy czy wersalki?
  2. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.
  3. Narożniki – sprawdź jak wybrać najlepsze meble wypoczynkowe.

    Ostatnie komentarze klientów: