Meble Wood(15 produktów)

Meble Wood

Myślą przewodnią kolekcji Wood jest natura, harmonia i spokój – czyli czynniki, które sprzyjają odprężeniu. Elementami, które wpływają na taki charakter mebli są wstawki, które imitują naturalną fakturę drewna. Znajdują się one za szklanymi frontami witryn, czy we wnękach komody i szafki RTV. Dodatkowo na przednich frontach znajduje się dekor, który przedstawia przekrój pnia. Natomiast uchwyty zostały wykonane z metalu.

Kolekcja oferuje kilkanaście elementów, z których stworzysz funkcjonalny i nowoczesny zestaw. Wśród nich znajdują się witryny o zróżnicowanej szerokości oraz wysokości. Posiadają one przeszklone fronty co umożliwia ekspozycję ulubionych przedmiotów. Dodatkowo możesz je podkreślić, wykorzystują oświetlenie LED.

Kolejna pozycja to komody. Dzięki nim zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania. Pierwsza komoda posiada tylko zamykane szafki, natomiast komoda nr 2 została uzupełniona o szuflady oraz otwarte półki.

Wybierając kolekcję Wood do salonu niezbędny może okazać się stolik kawowy oraz szafka pod telewizor. Natomiast jeśli kolekcja Wood będzie wyposażeniem jadalni z pewnością sprawdzi się rozkładany stół.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. 3 zalety narożnika z funkcją spania.
  3. Fotel do salonu – poznaj największe zalety wybranych modeli.

    Ostatnie komentarze klientów: