Meble Porti(14 produktów)

Meble Porti

Meble Porti to elegancka propozycja do salonu oraz jadalni. Meble zostały wykonane z dbałością o szczegóły oraz najwyższą jakość, co jest znakiem rozpoznawczym producenta mebli – Szynaka Meble. Warto również zwrócić uwagę na poszczególne komponenty, z których zostały meble wykonane. Wśród nich lite drewno, naturalny fornir oraz ekologiczne lakiery. Natomiast detalami dekoracyjnymi są nóżki w formie cokołu w czarnym kolorze, ryflowane elementy oraz czarne szkło.

Wybierając tę kolekcję, zyskujesz możliwość zakupu takich elementów jak:

- witryny o zróżnicowanej wysokości oraz szerokości. Witryny posiadają częściowo przeszklony front, za którym możesz wyeksponować ulubione przedmioty. Dodatkowo zawartość szklanych półek możesz podkreślić oświetleniem LED.

- Komody to kolejny element, który zapewnia przestrzeń do przechowywania. Ponadto jedna komoda nawiązuje do wcześniej opisanych witryn, gdyż posiada częściowo przeszklony front.

- Szafka RTV to niezbędny element salonu. Model z kolekcji Portin oferuje trzy szuflady oraz trzy otwarte półki.

- dodatkowo w kolekcji znajduje się stolik kawowy do salonu oraz rozkładany stół do jadalni. Ponadto kolekcję od Meble Szynaka możesz zakupić w skomponowanych już zestawach.

Zobacz też

  1. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  2. Sofy rozkładane, kanapy czy wersalki?
  3. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

    Ostatnie komentarze klientów: