Meble Montenegro(17 produktów)

Meble Montenegro

Szukasz mebli, które są projektowane oraz wykonywane z myślą o ponadczasowości i solidności? Jeśli tak, to zwróć uwagę na ofertę mebli Montenegro. Od pokoleń są tworzone przez polskiego producenta – Szynaka Meble. Wysoka solidność mebli jest zasługą wyboru najlepszej jakości komponentów, a w tym litego drewna dębowego, z którego są wykonywane fronty mebli. Lite drewno w projektach jest mocno zaakcentowane przez zabieg olejowania oraz szczotkowania. Ponadto meblom nie można odmówić nowoczesnego, a zarazem eleganckiego wyrazu. Na nowoczesny charakter mebli mają wpływa detale. W kolekcji Montenegro są nimi metalowe wstawki oddzielające fronty od blatu oraz charakterystyczne frezowanie, które pełni funkcję uchwytów.

Meble Montenegro zostały zaprojektowane głównie z myślą o salonie i jadalni. Kolekcja obejmuje takie elementy jak:

  • witryny. W ofercie dostępnych jest klika rodzajów witryn. Wyższe, niższe, węższe oraz szersze, jednak każda z nich posiada szereg półek, częściowo przeszklonych.
  • Szafka RTV to obowiązkowa pozycja każdego salonu. W kolekcji Montenegro mamy do wybory aż 3 modele, które różnią się długością.
  • W dużym salonie może przydać się komoda, która przechowa domowe akcesoria. Podobnie jak w powyższych meblach i tutaj mamy możliwość wyboru najodpowiedniejszej komody z pośród kilku opcji. Komody różnią się rozłożeniem szafek, półek oraz szuflad.
  • A w zależności od tego, czy decydujesz się na meble Montenegro do salonu czy jadalni możesz wybrać duży, rozkładany stół lub zgrabny stolik kawowy.

Zobacz też

  1. Sypialnia w salonie - inspiracja.
  2. Komody w nowoczesnym wydaniu.
  3. Narożnik do małego pokoju – Jaki wybrać, by zyskać miejsce?

    Ostatnie komentarze klientów: