Meble Velvet(30 produktów)

Meble Velvet

Kolekcja Velvet łączy urodę naturalnego drewna z nowoczesną bryłą mebli pokojowych. Taka fuzja dyskretnie dekoruje wnętrze jednocześnie dodając mu energii. Ponadczasowe odcienie dębu od razu przywodzą na myśl przyjemne wnętrza rustykalne lub eko. Metalowe uchwyty frontów podkreślają nowoczesny charakter brył. Wszystko to sprawia, że meble pasują do siebie wizualnie. Jednak estetyka nie jest jedynym atutem kolekcji.
Meble te powstały z myślą o Twojej codziennej wygodzie, dlatego są funkcjonalne i trwałe. Idealnie sprawdzają się w pokoju dziennym, choć ich wybrane elementy (jak komodyszafy czy witryny) odnajdą się też w garderobie i sypialni.
Velvet to przede wszystkim stylowe meble pokojowe dostępne w kilku wariantach. Kolekcja obejmuje bogatą ofertę szaf wśród nich m.in.: szafa narożna, pojemne szafy dwu- trzy- i czterodrzwiowe. Ponadto rozbudowany system komód, w tym bestsellerowa komoda z barkiem, zaskakują ponadprzeciętną funkcjonalnością. Z kolei witryny niskie i wysokie z przeszkleniem umożliwiają ekspozycję ulubionych dodatków i rodzinnych pamiątek.
Z kolekcją Velvet urządzisz również swój gabinet oraz wyposażysz pokój ucznia. Proponujemy Ci stworzony przez naszych projektantów gustowny zestaw mebli do gabinetu. Ponadto możesz też samodzielnie skompletować wyposażenie swojego home office, korzystając z szerokiej oferty pojedynczych mebli. Tu bazą będzie przestronne biurko z szufladami oraz obowiązkowo - regał na książki. W linii Velvet nieprzypadkowo znalazł się również system półek na książki – zapewni ci szybki dostęp do twoich ulubionych tytułów.
Stwórz ponadczasową aranżację, wybierz gustowne meble z duszą.

Zobacz też

  1. Komody w nowoczesnym wydaniu.
  2. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!
  3. Meble do salonu w różnych stylach – podążamy za trendami.

    Ostatnie komentarze klientów: