×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Velvet

(29 produktów)

Sypialnia Velvet

Miłośnicy ponadczasowej klasyki, w nowoczesnych meblach sypialnianych Velvet, docenią precyzyjnie dopracowane detale, naturalne materiały, takie jak drewno i fornir oraz wybarwienia płyty meblowej z widocznym rysunkiem usłojenia.
Meble do sypialni Velvet posiadają prostą formę oraz niepowtarzalną stylistykę. Świetnie współgrają z aranżacją sypialni, tworząc w niej niesamowitą atmosferę, pełną miłości i ciepła.
System sypialniany składa się z gotowych zestawów oraz z pojedynczych elementów, które swobodnie możesz dopasowywać do wielkości pomieszczenia.
W sprzedaży dostępne są ponadczasowe witryny, pojemne szafy, komody, półki, szafki RTV, lustra, łóżka, biurko, regał na książki oraz toaletka.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem
  2. Mała sypialnia – Jakie meble wybrać? Zobacz 4 rozwiązania!
  3. Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

    Ostatnie komentarze klientów: