Meble Selene(35 produktów)

Meble Selene

Proste linie, świetnie wyważone proporcje, delikatna, a przy tym świeża kolorystyka mebli Selene stanie się inspiracją do wykreowania wyjątkowego wnętrza. Fronty mebli zdobią wyrafinowane poduchwyty – najpopularniejszy sposób otwierania ostatnich lat.

Z linią Selene stworzysz niepowtarzalny salon, gabinet i przedpokój. Oferta pojedynczych mebli zasobna jest w szafy (w tym jedno i dwudrzwiowe oraz szafy przesuwne), liczne komody, witryny z przeszkleniem lub półkami otwartymi, a także pojemne regały na książki i dodatki. W serii nie brakuje również garderoby do przedpokoju – te niezwykle funkcjonalne meble dostępne są w różnych konfiguracjach.

Selene to także nowoczesne meble do sypialni. Na szczególną uwagę zasługuje łóżko sypialniane z wysokim zagłówkiem. By zwiększyć funkcjonalność łóżka, możesz doposażyć je w szufladę na pościel i stoliki nocne z szufladami na podręczne akcesoria. W kolekcji dostępna jest również toaletka z dyskretnymi schowkami na kosmetyki oraz duże lustro wiszące.

Meble pokojowe Selene wykonane zostały z odpornej na uszkodzenia i zarysowania płyty laminowanej, dzięki czemu wyróżniać się będą nienagannym wyglądem przez długi czas.

Zobacz też

  1. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  2. Trendy 2019 – ranking topowych narożników do salonu.
  3. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.

    Ostatnie komentarze klientów: