×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Selene

(26 produktów)

Sypialnia Selene

Meble do sypialni Selene wyróżniają się nowoczesnym designem, który przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu charakteru, choć został zachowany pełen minimalizm.

Białe meble to nieustający trend wnętrzarski. Użytkownicy uwielbiają go za wprowadzanie harmonii do pomieszczenia, rozświetlenie oraz optyczne powiększenie pokoju. Dzięki meblom Selene efekt ten został wzmocniony, gdyż fronty posiadają wysoki połysk.

Wybierając kolekcję Selen możesz skompletować zestaw z ponad 20 elementów. Wśród nich duży wybór komód, które posiadają zarówno szuflady jak i szafki. Białe komody to doskonałe wzbogacenie sypialni o praktyczne rozwiązania.

Możesz również wybrać szafę przesuwną z lustrem lub tradycyjną z drzwiami uchylnymi. A jeśli Twoja sypialnia jest mała, funkcjonalny może okazać się wysoki regał. W kolekcji dostępne jest również łóżko małżeńskie, wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej. Do łóżka możesz dobrać praktyczną szufladę, która może pełnić funkcję pojemnika na pościel.

Zobacz też

  1. Sypialnia na poddaszu. Inspiracja.
  2. Sypialnia z kobiecym akcentem
  3. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.

    Ostatnie komentarze klientów: