Pokój dziennyW tej kategorii nie ma produktów

Pokój dzienny

Pokój dzienny to centrum domowego życia, gdyż to w nim wspólnie z rodziną spędzamy czas i odpoczywamy. Dlatego aranżacja tego pomieszczenia powinna sprzyjać odprężeniu oraz wprawiać w dobre samopoczucie. Pokój dzienny to bardzo często połączenie salonu oraz jadalni.

Meble do salonu

Wyposażając salon warto rozważyć zakup meblościanki, która w nowoczesnym wydaniu zapewnia sporo miejsca do przechowywania oraz ekspozycji ulubionych przedmiotów. Oczywiście najważniejszym jej elementem jest szafka pod telewizor.

Oprócz niej, meblościanki oferują komody. Zostały one wykonane wedle najwyższych standardów, zapewniają dużo miejsca do przechowywania. Komody do salonu zostały wyposażone zarówno w szuflada, jaki i pojemne szafki.

W salonie oraz jadalni nie może zabraknąć witryny. Jej funkcją jest przede wszystkim ekspozycja ulubionych przedmiotów, które za szklanym frontem są chronione przed nadmiernym zakurzeniem. Witryny mogą przyjąć zarówno styl tradycyjny, jak i bardzo nowoczesny.

Stolik kawowy to dopełnienie wyposażanie, który podkreśli stojący obok narożnik lub sofę. Wybierając gotowy zestaw mebli do salonu, masz pewność, że każdy element doskonale ze sobą współgra.

Szynaka Meble

Szynaka Meble w swoich kolekcjach oferuje również stół do jadalni, który doskonale współgra z pozostałym wyposażeniem oraz będzie piękną ozdobą i sercem domu. Przy nim wspólnie zasiądzie cała rodzinna.

Urządzając salon oraz jadalnię z meblami od Szynaka Meble masz gwarancję, że produkt jest najwyższej jakości, posiada modny design oraz jest wykonany z dbałością o szczegóły. A niektóre kolekcje bazują na meblach wykonany z litego drewna zapewniając im wyjątkowy wygląd oraz niepowtarzalny styl.

Meble zostały wykonane zarówno w stylu nowoczesnym, który dodatkowo został podkreślony oświetleniem LED w witrynach oraz komodach, jak i bardziej tradycyjnym stylem wnoszącym do pomieszczenia elegancję oraz klasę.

Zobacz też:

meble do salonu

Meble do salonu w różnych stylach – podążamy za trendami

Meble to inwestycja na długie lata. Wspaniale ocieplają wnętrza i dodają przytulności. Bez nich wnętrza wydają się ubogie, puste i zimne. Doskonale urozmaicą Twoją wolną przestrzeń.

Zobacz więcej

aranżacja balkonu w bloku

4 nowoczesne meblościanki, czyli zestawy mebli do modnego salonu

Nowoczesne meblościanki wracają do łask. Jednak nie są to, jak w czasach PRL typowe meblościanki Kowalskich – toporne, przysłaniające całą ścianę. Dziś bogactwo form i materiałów pozwala na nowoczesny wystrój

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.