PółkiW tej kategorii nie ma produktów

Półki

Półki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dzięki niej salon zyska miejsce do ekspozycji ulubionych zdjęć oraz pamiątek z wakacji. Sypialnia może jej potrzebować w celu przechowania książek, po które najczęściej sięgamy. Półka na książki doskonale zastąpi regał, który może zajmować zbyt dużo miejsca. Pokój dziecka to niezliczona ilość zabawek, książek, gier oraz innych bibelotów — w tym pomieszczeniu każdy dodatkowy cm przestrzeni jest na wagę złota. Natomiast przedpokój potrzebuje półek do sezonowych czapek.

Wśród dostępnych w naszym sklepie półek, znajdują się modele od producenta Szynaka Meble. Charakteryzują się one ciekawym designem oraz wysoką jakością zastosowanych komponentów. Wśród oferowanych modeli, znajdują się półki długie oraz krótkie. Dużą popularnością cieszą się modele, które posiadają oświetlenie LED. Półki z oświetleniem LED doskonale eksponują ich zawartość. Goście z pewnością zauważą wystawioną kolekcję zdjęć, porcelany czy zdobytych nagród.

W ofercie dostępne są zarówno nowoczesne półki, jak i takie, które będą odpowiednie do wnętrz eleganckich, umeblowanych w ciemnych odcieniach drewna.

Wiszące półki od Meble Szynaka możesz zestawić z innymi meblami z tej samej kolekcji, dzięki czemu stworzą spójny komplet.

Zobacz też:

sypialnia

Sypialnia z kobiecym akcentem

Zobacz czego, nie może zabraknąć w kobiecej sypialni. Dzięki temu zawsze poczujesz się kobieco!

Zobacz więcej

salon - metamorfoza

Szybka metamorfoza salonu

Salon to pomieszczenie, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Nie tylko podczas wypoczynku czy relaksu, ale także, gdy pojawiają się goście. Dobrze więc, jeśli to pomieszczenie jest urządzone funkcjonalnie, a przede wszystkim pięknie.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.