ŁóżkaW tej kategorii nie ma produktów

Łóżka

Podstawą niemal każdej aranżacji sypialni jest oczywiście wybór odpowiedniego łóżka. Jest ono najważniejszym elementem pomieszczenia, decydującym o jego wystroju, funkcjonalności a przede wszystkim dającym wysoki komfort podczas użytkowania.
Na odpowiednią wygodę i praktyczność łóżka wpływ ma jego budowa i styl, w jakim został on wykonany.
Wybierając nowoczesne łóżko na nóżkach, mamy pewność, że wniesie ono do aranżacji wnętrza lekkość i świeżość. Z kolei łóżka skrzyniowe zaprezentują się masywniej, co za tym idzie – są stabilniejsze i praktyczniejsze.
W utrzymaniu porządku w sypialni przydaje się pojemnik na pościel, który może być ukryty pod unoszącym się ku górze materacem lub w praktycznej szufladzie.
Dzisiejsze projekty sypialni opierają się na modnych i bardzo eleganckich zagłówkach, które mogą być drewniane bądź częściowo tapicerowane – wszystko w zależności od wybranego modelu łóżka.
Sypialnia powinna być miejscem wytchnienia po ciężkim dniu pełnym obowiązków, dlatego warto zdecydować się na odpowiednie łóżko.

Zobacz też:

Łóżko hotelowe

Łóżko kontynentalne – co to takiego?

Kiedyś luksus tylko dla najbogatszych, dziś coraz częściej wybierane rozwiązanie do sypialni. Łóżko kontynentalne. Czym jest tak naprawdę?

Zobacz więcej

Łóżko sypialniane

Łóżko do sypialni w roli głównej

Wiecie, że początkowo, za łóżko służyła drewniana prycza wyłożona skórami zwierząt, najczęściej skórą baranią, niedźwiedzią i wilczą. Takie łóżko nazywane było tapczanem.

Zobacz więcej

Łóżko w sypialni

Wybieramy wygodne łóżko do sypialni

Sypialnia to nasza oaza spokoju przez duże „O”. Miejsce, gdzie odpoczywamy, relaksujemy się, śpimy i śnimy. To miejsce, gdzie spotykają się marzenia senne i te rzeczywiste.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.