Meble młodzieżoweW tej kategorii nie ma produktów

Meble młodzieżowe

Wybór mebli młodzieżowych do pokoju dziecka / nastolatka nie jest prosty, gdyż muszą one połączyć odważane i wymagające wizje dziecka oraz praktyczność, na którą stawiają rodzice. Często niewielkie pomieszczenie musi zostać tak urządzone, by zapewniać:

- miejsce do snu,

- miejsce do nauki,

- miejsce do przechowywania,

- miejsce do odpoczynku i relaksu.

Łóżko młodzieżowe – strefa snu.

Podstawą każdej sypialni (po części, tym również jest pokój młodzieżowy) jest wygodne łóżko. Warto wybrać model, który będzie posiadać pojemnik na pościel — zyskasz więcej miejsca do przechowywania. Kolejny, ważny aspekt to materac. Przy jego wyborze kieruj się preferencjami dziecka oraz jego wagą i wzrostem. Pamiętaj, że zbyt twardy materac będzie uciskać rozwijający się kręgosłup, a zbyt miękki nie zapewni odpowiedniego podparcia. Oprócz wygodny i praktyczności liczy się również aspekt wizualny. Oferta obejmuje zarówno łóżka młodzieżowe w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Biurko młodzieżowe – miejsce do nauki.

Biurko to niezbędny element pokoju ucznia. Zapewnia miejsca do odrabiania lekcji oraz do wygodnego korzystania z komputera. Przy jego wyborze warto rozważyć większy rozmiar blatu. Dzięki niemu odrabianie lekcji będzie wygodniejsze. Biurko młodzieżowe to również dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Może ono posiadać szuflady lub zamykane szafki.

Szafy i regały – przechowywanie.

Marzysz o tym by w pokoju dziecka panował porządek? Z pewnością jego utrzymanie będzie o wiele łatwiejsze gdy, każda rzecz będzie posiadać swoje miejsce. Dlatego odpowiednia ilość szaf oraz regałów to podstawa. Szafa na ubrania może posiadać zarówno półki, jak i drążki na wieszaki. Natomiast regał może mieć otwarte półki lub zamykane szafki i szuflady.

Miejsce do odpoczynku i relaksu.

Strefa relaksu daje duże możliwości aranżacyjne, gdyż form odpoczynku może być naprawdę dużo. Dla jednych priorytetem będzie wygodny fotel do czytania książek, dla innych sofa, która umożliwi spotykanie się ze znajomymi i granie w gry planszowe, telewizyjne.

Zobacz też:

meble młodzieżowe

Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?

Doświadczenie rodziców i własny pomysł nastolatka, pomogą stworzyć pokój praktyczny. Meble młodzieżowe będą trwałe i dostosowane do potrzeb. Twoje dziecko będzie miało poczucie, że ma realny wpływ na jego urządzanie. Kto wie, może remont okaże się doskonałą okazją do wspólnej zabawy?

Zobacz więcej

Pokój dla rodzeństwa – inspiracja

Jak na kilku metrach kwadratowych pogodzić dwa dziecięce światy i często bardzo różne charaktery? To pytanie z pewnością zadają sobie mieszkający w bloku rodzice, którzy planując aranżację pokoju swoich dzieci stają przed nie lada wyzwaniem.

Zobacz więcej

Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.?

Jak urządzić pokój nastolatki – pewnie jesteś mamą zbyt szybko dorastającej córki i zastanawiasz się jak ugryźć ten temat? Nastolatki odważniej sięgają po otaczający je świat i są świadome tego, że każda z nich znajdzie w nim coś dla siebie…

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów:

Aktualnie nie ma komentarzy.