Sypialnia Papos Black(11 produktów)

Sypialnia Papos Black

Papos Black to sypialnia dedykowana wielbicielom wnętrz urządzonych z iście pałacowym zacięciem. Wyjątkowe połączenie prostej formy z dekorami inspirowanymi światem roślin, egzotycznymi ornamentami i zdecydowaną kolorystyką. Czerń bezbłędnie uzupełnia się tu z odcieniami złota, dodając aranżacji oszałamiającego szyku i elegancji.
Bazą tego systemu sypialnianego jest obszerne łoże małżeńskie. Pomimo bogatego zdobienia łóżko z odrobiną wschodniego czaru pięknie prezentuje się w pomieszczeniu i jednocześnie nie przytłacza wnętrza. Szafy z kolekcji Papos Black wewnątrz skrywają długie drążki ubraniowe i półki górne sprzyjające przechowywaniu nie tylko odzieży, ale także pudeł z butami i kapeluszy. Design szaf utrzymany jest w spójnej stylistyce z pozostałymi meblami z kolekcji. Szafa trzydrzwiowa, cztero- a nawet sześciodrzwiowa posiadają również lustro na froncie, które dodatkowo rozświetli i optycznie powiększy pomieszczenie. System sypialniany dopełnisz również efektownymi dodatkami, wśród nich znajdziesz stolik nocny, lustro i stylowe komody.
W sypialni urządzonej z linią mebli Papos Black możesz poczuć się jak w pałacowym wnętrzu, pełnym przepychu i dodatków. Tak zaaranżowana przestrzeń wygląda szykownie i świeżo a przede wszystkim robi wrażenie!

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  2. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.
  3. Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.

    Ostatnie komentarze klientów: