Sypialnia Maret(19 produktów)

Sypialnia Maret

Wszechobecny blask w postaci lakierowanych, białych frontów, przepych oraz magia widoczna w dodatkach i zdobieniach – takie są właśnie meble do sypialni Maret.
Luksusowy wygląd poszczególnych elementów systemu Maret, nadają stylowe nóżki oraz charakterystyczne wykonane, metalowe uchwyty.

Łóżko do sypialni Maret cechuje się wysokim, zaokrąglonym zagłówkiem, które dostępne jest w wersji tapicerowanej i lakierowanej. To właśnie dzięki niemu zyskasz możliwość oparcia poduch dekoracyjnych, dodając wnętrzu iście królewskiego akcentu.
Szafy dostępne są w wersji klasycznie otwieranej bądź z systemem drzwi przesuwnych. Są bardzo pojemne i funkcjonalne.
Komody oraz stoliki nocne wyposażone zostały w głębokie szuflady, które umożliwią przechowywanie podręcznych przedmiotów, bielizny oraz pościeli.
Lustra umieszczone zostały w dekoracyjnych ramach, dodając pomieszczeniom, w którym zawisną, niepowtarzalnego charakteru. Lustra te znakomicie powiększą optycznie oraz rozświetlają wnętrze.

Meble sypialniane składają się z przestronnego łóżka do sypialni, komód, szaf, stolików nocnych, luster i półek. Dostępne są w pojedynczych egzemplarzach bądź w gotowych zestawach.

Zobacz też

  1. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  2. Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.
  3. Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

    Ostatnie komentarze klientów: