×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Antona

(22 produktów)

Sypialnia Antona

Sypialnia Antona to kolekcja stworzona z myślą o nowoczesnych i stylowych rozwiązaniach z dozą ekscentryczności oraz odwagi. Kolekcja buduje swój wizerunek na mocnych i intensywnych kolorach oraz bogatej ofercie praktycznych rozwiązań.

Meble do sypialni Antona to możliwość wyboru jednego z gotowych zestawów mebli lub jednostkowe połączenie mebli, ściśle dopasowanych do potrzeb. Do wyboru mamy takie pozycje jak:

- komody do sypialni. W zależności od preferencji można wybrać komodę z szufladami i szafką lub komodę z samymi szufladami.

- szafy przesuwne lub z drzwiami uchylnymi o różnych rozmiarach. Szafy wyposażone są w drążki na ubrania oraz półkę, która znajduje się nad drążkami. Wnętrze szafy możesz wzbogacić o dodatkowe półki lub szuflady, dobierając do niej odpowiednie akcesoria (komody wewnętrzne, półki)

- łóżko małżeńskie z częściowo tapicerowanym wezgłowiem. Ten mebel jest zdecydowanym faworytem kolekcji. Wezgłowie zostało wzbogacone o tapicerowany panel, który uprzyjemni czytanie książek lub oglądanie telewizji w łóżku.

- szafki nocne to przydatny dodatek. Stoliki posiadają dwie szuflady.

Zobacz też

  1. Sypialnia na poddaszu.
  2. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  3. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.

    Ostatnie komentarze klientów: