Sypialnia Tikla(7 produktów)

Sypialnia Tikla

Sypialnia Tikla to bardzo modna propozycja o ciekawym i współczesnym designie, który łączy ponadczasową biel z akcentem drewna. Drewno sprawia, że pomieszczenie nabiera przytulnego i ciepłego charakteru. Meble zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów oraz posiadają nowoczesne rozwiązania, takie jak np. system otwierania PUSH TO OPEN. Delikatnie przyciśnięcie frontu mebla sprawia, że szuflada lub szafka otworzy się.

Kolekcja Tikla oferuje meble w gotowych zestawach do sypialni lub możliwość zakupu każdego elementu osobno. Wśród nich znajduje się łóżko wyposażone w stelaż z listwami sprężynującymi, które zapewniają prawidłowe podparcie materaca oraz właściwą cyrkulację powietrza. Łóżko dostępne jest z wezgłowiem z płyty laminowanej lub z wezgłowiem tapicerowanym.

Kolejny element to szafa przesuwna z ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem. Szafa ubraniowa oferuje dwa drążki na wieszaki umieszczone na różnej wysokości, liczne półki oraz dwie szuflady. Dodatkowo szafa posiada oświetlenie LED.

Wspomniany wcześniej system otwierania PUSH TO OPEN występuje w komodzie, która posiada szuflady oraz szafkę i stoliku nocnym z szufladą.

Zobacz też

  1. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania
  2. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  3. Sypialnia na poddaszu - inspiracja.

    Ostatnie komentarze klientów: