×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Tikla

(7 produktów)

Sypialnia Tikla

Kolekcja Tikla to spełnieni marzeń o nowoczesnej sypialni. Podstawą mebli sypialnianych jest łóżko małżeńskie. Naturalna kolorystyka i prosta bryła łóżka subtelnie podkreślą walory wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym a przede wszystkim nowoczesnym. Przestronne wnętrze szafy przesuwnej wyposażyliśmy w pojemne półki oraz szuflady, w których z łatwością ułożysz swoje rzeczy. Duża szafa pozwoli Ci z powodzeniem magazynować również odzież sezonową.
Nowoczesna komoda z kolekcji Tikla zaprojektowana została również z myślą o przechowywaniu. Przestronne szuflady i pojemne półki pomieszczą o wiele więcej niż tylko podręczne akcesoria. Komoda otwierana jest za pomocą praktycznego systemu „PUSH TO OPEN”, a jej fronty zdobi modny motyw drewna. Intrygujący stolik nocny z szufladą efektownie dopełnia całość.
System Tikla wykonaliśmy z solidnych komponentów, byś mógł cieszyć się wieloletnią trwałością mebli do sypialni.

Zobacz też

  1. Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.
  2. Idealny materac do spania.
  3. Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

    Ostatnie komentarze klientów: