×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Sypialnia Agnes

(7 produktów)

Sypialnia Agnes

Sypialnia to miejsce zarówno do odpoczynku, jaki i do przechowywania ubrań. W zależności od potrzeb, ubrania możesz wieszać na drążku, układać na półkach szafy lub skorzystać z komody i odpowiednio posegregować je w szufladach. Do tego ostatniego rozwiązania z pewnością przyda się zestaw komód, który oferuje sypialnia Agnes.

W kolekcji Anges dostępne są komody do sypialni o różnych wysokościach oraz szerokościach, dzięki czemu umożliwiają dopasowanie rozmiaru mebla do Twoich potrzeb, a najmniejsza z nich sprawdzi się jako szafka nocna.

Linia mebli Agnes oferuje nie tylko funkcjonalność, ale również ciekawy i nowoczesny wygląd. Komody są dostępne w najmodniejszych kombinacjach kolorystycznych, a ich konstrukcja oddaje efekt 3D. Komody nie posiadają tradycyjnych uchwytów co sprawia, że meble prezentuje się minimalistycznie oraz nowocześnie.

Zobacz też

  1. Sypialnia na poddaszu.
  2. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  3. Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania.

    Ostatnie komentarze klientów: