Kategorie

Komplet kuchenny zlewozmywak + bateria + syfon Granito
W magazynie
-4%

Komplet kuchenny zlewozmywak + bateria + syfon Granito

599 zł 625 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Dodatki kuchenne

Kuchnia to królestwo każdego smakosza i pasjonata dobrego smaku.
Mawia się, że jest ona sercem domu – i nic w tym dziwnego, bo to właśnie tutaj najczęściej spotykamy się z rodziną przy obiedzie.
Zatem to wnętrze powinno być nie tylko ładnie urządzone, ale przede wszystkim funkcjonalne.
Wprowadzenie praktycznych rozwiązań pozwoli zaoszczędzić czas oraz energię, ułatwiając wykonywanie codziennych prac, podnosząc komfort korzystania z tej przestrzeni.

Urządzanie kuchni nie kończy się na wyborze mebli i sprzętów elektronicznych. Tak naprawdę to dopiero początek.
To dodatki kuchenne decydują o klimacie i wyglądzie Twojej kuchni.
O funkcjonalności kuchni decyduje strefa zlewozmywaka, w której wykonujemy kluczowe czynności związane z przygotowywaniem posiłków. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór zlewu.
Trwałe i wytrzymałe zlewy kuchenne znajdujące się w ofercie, wykonane są z różnorodnych materiałów: stali lub granitu. Potrafią one znakomicie ożywić i dopełnić kuchenne wnętrze.
Większość modeli wyposażone zostały w idealnie pasującą baterię wraz z syfonem, odznaczając się designem i funkcjonalnością.
Miłośnicy oryginalnych rozwiązań z pewnością docenią niebanalne wykonanie dodatków kuchennych będących idealnym dopełnieniem pomieszczenia.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – jak urządzić?

Jeśli jesteś posiadaczem małej kuchni w bloku, koniecznie musisz zobaczyć ten wpis. To tu zdradzamy tajniki i podsuwamy praktyczne pomysły ułatwiające jej aranżację.

Zobacz więcej

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia to idealne miejsce na stworzenie wnętrza w stylu skandynawskim. Będzie ona nie tylko przytulna i ciepła, ale także przestronna i funkcjonalna.

Zobacz więcej