Meble Dexter(7 produktów)

Meble Dexter

Regały z linii Dexter to nowoczesne wyposażenie salonu i pokoju dziennego. Jasna kolorystyka i geometryczna bryła sprytnych mebli, sprzyja różnym aranżacjom. Regały doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnym, minimalistycznym, jak i skandynawskim wnętrzu.

Jeśli szukasz miejsca na przechowywanie książek, dekoracji i gromadzących się bibelotów to seria Dexter będzie doskonałym rozwiązaniem. Na tle kolekcji wyróżnia się regał prostokąt oraz regał kwadrat, które stanowią nowoczesne zamienniki klasycznej komody. Pojemne półki otwarte sprzyjają przechowywaniu akcesoriów i dekoracji a po wypełnieniu ich organizerami regał zyskuje funkcjonalność, jakiej nie powstydziłaby się nawet szafa. Z kolei regał długi oraz mały kwadrat - wprost stworzone są z myślą o prezentowaniu rodzinnych pamiątek i twoich ulubionych dekoracji. W linii mebli do salonu znajduje się również pojedynczy regał kwadrat - z uwagi na kompaktowe wymiary doskonale zastępuje on półki na książki.

Regały Dexter stanowią praktyczny sposób przechowywania gromadzących się akcesoriów. Wykorzystaj niezliczone możliwości tych niepozornych regałów i stwórz nowoczesną, funkcjonalną, a zarazem przyjazną przestrzeń. Skorzystaj z szerokiej oferty pojedynczych regałów lub sięgnij po skonfigurowane przez nas zestawy mebli pokojowych.

Zobacz też

  1. Sofy rozkładane, kanapy czy wersalki?
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Szafy przesuwne vs szafy na wymiar – zabudowa wnęki.

    Ostatnie komentarze klientów: