Meble Astro(15 produktów)

Meble Astro

Meble Astro to nowoczesna alternatywa do białych mebli na wysoki połysk. Kolekcja Astro wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność, a jest to zasługa zastosowanych kolorów. Wśród nich znajduje się imitacja faktury drzewa - jesion łagodny i jest to najcieplejsza barwa. Dwie kolejne nawiązują do brązu oraz szarości, a ich faktura jest gładka i wykończona w macie.

Meble do pokoju młodzieżowego Astro wyróżniają się nie tylko barwą, ale również ciekawym połączeniem kształtów i form. Dzięki nim meble nabierają nowoczesnego wyglądu. Na tle innych mebli z tej kolekcji szczególnie wyróżnia się komoda, która posiada ciekawe szafki w kształcie kwadratu. Ciekawą konstrukcję tworzy również wisząca półka.

Warto również zwrócić uwagę na detale kolekcji. Wśród nich znajdują się prostokątne uchwyty wykonane z drzewa oraz przedłużone fronty, które również służą do otworzenia minimalistycznych szafek.

Wśród dostępnych mebli do pokoju młodzieżowego, oprócz komody i wiszących półek znajdują się:

- regały. Wśród nich modele, które oferują więcej lub mniej otwartych półek. Dzięki nim zyskasz miejsce do przechowywania oraz ekspozycji ulubionych przedmiotów np. książek.

- Szafy. W ofercie znajdują się szafa dwudrzwiowa oraz jednodrzwiowa.

- Biurko to niezbędne element pokoju ucznia. Model Astro posiada szeroki blat, szafki oraz szuflady.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  2. Pokój młodzieżowy dla rodzeństwa.
  3. Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu.

    Ostatnie komentarze klientów: