Meble młodzieżowe Timon(25 produktów)

Meble młodzieżowe Timon

Meble młodzieżowe Timon to kolekcja mebli, która wprowadza do wnętrza dużą dawkę ciepłych i optymistycznych kolorów! Dzięki nim w pokoju nie zapanuje nuda oraz monotonia.

Meble młodzieżowe Timon możesz zakupić w gotowych zestawach, które oferują kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania lub wybierając pojedyncze elementy. Dopasowany do potrzeb dziecka zestaw możesz stworzyć z takich elementów jak:

- Szafy. Kolekcja oferuje klasyczną szafę z drzwiami uchylnymi oraz model narożny, który umożliwi 100% wykorzystanie potencjału pokoju.

- W pokoju ucznia szczególną rolę odgrywają regały. Są one niezbędne do przechowywania zeszytów oraz podręczników szkolonych. Natomiast regały zamknięte dodatkowo mogą przysłużyć się do przechowywania ubrań.

- dodatkowe miejsce do przechowywania zagwarantuje komoda. Modele z kolekcji Timon posiadają zarówno szuflady, jak i szafki.

- łóżko młodzieżowe to podstawa odpoczynku i regeneracji. Łóżko Timon dodatkowo posiada pojemną szufladę, która może pełnić funkcję pojemnika na pościel.

- pokój młodzieżowy musi również posiadać biurko. Model z tej kolekcji z pewnością zapewni sporo miejsca do odrabiania lekcji.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  2. Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?
  3. Pokój dla rodzeństwa.

    Ostatnie komentarze klientów: