Meble Dream(4 produktów)

Meble Dream

Meble Dream to połączenie nowoczesności z delikatnym akcentem Skandynawii. Nowoczesność przejawia się w prostej, bryłowej formie mebli, a charakter skandynawski to zastosowana kolorystyka, która przeplata biel z fakturą drewna.

Bazą kolekcji Dream jest meblościanka, została wykonana z solidnej płyty wiórowej laminowanej, która jest odporna na wilgoć oraz zarysowania, zapewniając nienaganny wygląd meblom przez długie lata. Podstawę meblościanki tworzy szafka RTV, która posiada trzy zamykane szafki oraz półki. Drugą część meblościanki tworzy wisząca szafka, która zapewni Ci dodatkowe miejsce do przechowywania niezbędnych dokumentów oraz półka.

Ponadto kolekcja Dream oferuje dodatkowe segmenty, dzięki którym salon nabierze większej funkcjonalności oraz spójności. Wśród nich znajduje się komoda z czterema szufladami oraz jedną szafką z półkami. Komoda doskonale sprawdzi się do przechowywania np. dokumentów. Kolejnym elementem jest stolik kawowy. Posiada on ciekawą konstrukcję, która zapewnia dodatkowe półki. Z pewnością sprawdzą się do odłożenia pilota lub książki.

Zobacz też

  1. Narożniki – sprawdź jak wybrać najlepsze meble wypoczynkowe
  2. Szafki RTV – 5 propozycji do salonu nowoczesnego lub skandynawskiego.
  3. 4 nowoczesne meblościanki, czyli zestawy mebli do modnego salonu.

    Ostatnie komentarze klientów: