Meble młodzieżowe Mickey

Meble młodzieżowe Mickey (11 produktów)

Meble młodzieżowe  Mickey to propozycja do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Zastosowany modny design doskonale sprawdzi się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Cechą... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Modna stylistykaDekoracyjne frezy na frontachPonadczasowa kolorystyka

Meble młodzieżowe Mickey(11 produktów)

Meble młodzieżowe Mickey

Meble młodzieżowe Mickey to propozycja do pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Zastosowany modny design doskonale sprawdzi się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Cechą charakterystyczną tych mebli są wysokie nóżki w stylu skandynawskim oraz bardzo delikatne frezy zastosowane na przednim froncie szafy i komody. Ciekawy akcentem jest również brak uchwytów. Zastępują je okrągłe wycięcia.

Decydując się na tę kolekcję mebli, masz do wyboru kilka pojedynczych elementów lub gotowe zestawy mebli do pokoju dziecka oraz do pokoju młodzieżowego.

Wybierając meble Mickey do pokoju dziecięcego, niezbędne może okazać się łóżeczko. Posiada ono wyciągane szczebelki, które pomogą samodzielnie opuścić łóżeczko nieco starszemu dziecku. Niezbędną funkcją praktycznego łóżeczka jest również regulowane dno. Natomiast w ofercie dla młodzieży znajduje się wygodne łóżko ze wbudowanym stelażem.

Meblami wspólnymi, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci są szafy na ubrania o zróżnicowanej szerokości, komoda z szufladami, biurko, półka i stolik nocny.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  2. Pokój młodzieżowy dla rodzeństwa.
  3. Jakie łóżko młodzieżowe wybrać?

    Ostatnie komentarze klientów: