Meble dziecięce Mickey

Meble dziecięce Mickey (13 produktów)

Meble dziecięce Mickey zachwycają prostym, ale za to bardzo funkcjonalnym designem. Forma mebli to przenikający się styl skandynawski oraz retro. Konstrukcja mebli opiera się na wysokich nóżkach,... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Wysokie nóżkiBrak uchwytówMeble w stylu skandynawskim

Meble dziecięce Mickey(13 produktów)

Meble dziecięce Mickey

Meble dziecięce Mickey zachwycają prostym, ale za to bardzo funkcjonalnym designem. Forma mebli to przenikający się styl skandynawski oraz retro. Konstrukcja mebli opiera się na wysokich nóżkach, a tradycyjne uchwyty zostały zastąpione przez okrągłe wycięcia. Całość prezentuje się lekko, a w połączeniu z dostępną kolorystyką nabiera uroczego charakteru.

Meble dziecięce Mickey to aż 11 elementów, z których możesz stworzyć zestaw mebli dopasowany do Twoich wymagań. Wśród nich najważniejszym meblem jest łóżeczko dziecięce.

Łóżeczko dziecięce Mickey to model dopasowany do standardowego rozmiaru materacyka o wymiarach 120 x 60 cm. Dodatkowo łóżeczko posiada regulację dna – o 3 stopnie, czym większe dziecko, tym materacyk bardziej obniżamy. Dodatkowym atutem łóżeczka są wyciągane szczebelki, które umożliwią starszemu dziecku samodzielnie opuścić łóżeczko.

Kolekcja Mickey zapewnia również sporo miejsce do przechowywania dziecięcych ubranek, kosmetyków do pielęgnacji oraz zabawek.

W tym celu warto wybrać szafę dwudrzwiową lub trzydrzwiową. Szafy zostały wyposażone w drążek na wieszaki oraz pojemne półki. Do przechowywania zabawek i książek doskonale sprawdzi się wysoki regał, który posiada otwarte półki oraz szuflady.

Szuflady zostały również zastosowane w komodzie, która w połączeniu ze specjalną nakładką może pełnić funkcję przewijaka.

Meble dziecięce Mikcey to kolekcja dedykowana zarówno najmniejszym dzieciom, jak i tym trochę starszym, dlatego w ofercie znajduje się również biurko dziecięce czy łóżko.

Zobacz też

  1. Jak wybrać meble dziecięce? Zobacz wskazówki i modne inspiracje.
  2. Jaki materac dla dziecka? 5 złotych porad
  3. Uroczy pokój dziecka

    Ostatnie komentarze klientów: