Meble Halle(10 produktów)

Meble Halle

Matowa czerń w połączeniu z wyrazistymi odcieniami dębu sprawią, że meble pokojowe Halle jeszcze długo nie wyjdą z mody. Prosta linia i smukłe kształty brył dedykowane są nowoczesnym wnętrzom z nieco industrialnym zacięciem. Charakterystyczny akcent w kolekcji - wysokie, geometryczne nogi stanowią stabilną podstawę dla poszczególnych mebli, a także wprowadzają do wnętrza wrażenie przestronności optycznie powiększą salon. Modny wygląd mebli podkreślą efektowne metalowe uchwyty w głębokiej czerni.

Linia mebli do salonu jest zasobna i obejmuje wiele funkcjonalnych miejsc do przechowywania, jak również do ekspozycji Twoich ulubionych przedmiotów. Liczne komody w różnych konfiguracjach, przeszkolone witrynyszafki RTV prezentują się wprost wyśmienicie!
Z linią Halle wprowadzisz do swojego salonu nutę innowacji, gdyż producent mebli Helvetia stół nierozkładany zestawił z ławki. Utrzymane w spójnej kolorystyce nietypowe połączenie wygląda niezwykle efektownie, a przede wszystkim jest funkcjonalne. Stół z ławkami łatwo można wykorzystać zarówno w przestrzeni dziennej, w jadalni, jak również w kuchni.

Wysoka jakość użytych w procesie produkcji mebli komponentów zapewnia trwałość i wieloletnią niezawodność. Z kolei pojemne wnętrza mebli ułatwiają przechowywanie i segregację odzieży, akcesoriów i dekoracji sezonowych.

Odmień swoje wnętrze z kolekcją mebli Halle, ciesz się niepowtarzalną aranżacją twojego salonu!

Zobacz też

  1. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  2. Trendy 2019 – ranking topowych narożników do salonu.
  3. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.

    Ostatnie komentarze klientów: