Kolekcja Chiero

Kolekcja Chiero (8 produktów)

Z kolekcją mebli Chierro urządzisz nowoczesny, a zarazem modny salon . Głębia koloru oraz efektowne wstawki ze szkła zdobiące fronty mebli ozdobią wnętrze i wprowadza do niego powiew świeżości.... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

modern designmaksymalna pojemnośćgustowne wykończenie

Kolekcja Chiero(8 produktów)

Szafka RTV Chiero

301 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna Chiero

276 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Kolekcja Chiero

Z kolekcją mebli Chierro urządzisz nowoczesny, a zarazem modny salon. Głębia koloru oraz efektowne wstawki ze szkła zdobiące fronty mebli ozdobią wnętrze i wprowadza do niego powiew świeżości.

W kolekcji dostępna jest m.in.: nowoczesna komoda z szufladami i półkami. W przestronnym wnętrzu komody obok odzieży z powodzeniem można przechować sezonowe dekoracje, świąteczną zastawę i inne rzadziej używane przedmioty. Z kolei szafka RTV dostosowana jest do wzornictwa i gabarytów nowoczesnych telewizorów. Posiada ona także specjalnie wydzieloną przestrzeń na dekoder i głośniki, a także pojemne szafki na kolekcję płyt. Witryna stojąca jest doskonałym miejscem ekspozycji dekoracji, dodatków i rodzinnych pamiątek. Skorzystaj z dodatkowej oferty zakupu oświetlenia LED do witryny i wprowadź do swojej aranżacji stylowy blask.

Meble pokojowe Chiero wykonane zostały starannie przez doświadczonych rzemieślników, a użyte w procesie produkcji komponenty zapewniają meblom nienaganny wygląd przez długi czas. Obrzeża wzmocniono okleiną ABS, dzięki czemu mebel do salonu zyskały trwałość i niezawodność. Poszczególne szafki otwierane są za pomocą systemu „push to open”, który sprawia, że całość zyskuje dodatkową funkcjonalność.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.

    Ostatnie komentarze klientów: