Szafa dwudrzwiowa 2D Luna LN12

1 088 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa przesuwna 3S Dentro DT-01

2 054 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafa narożna 2D Pok PK00L

1 533 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafa narożna 2D Pok PK00P

1 533 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafa narożna 2D Pok PK01

1 220 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafa z półką 2D1S Pok PK02

952 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafa dwudrzwiowa 2D1S Story SR12

1 088 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa dwudrzwiowa 2D Quant QA-01

1 362 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafa jednodrzwiowa 1D Quant QA-02

1 030 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafy

Niezależnie od tego, gdzie i w jakim pomieszczeniu chcemy umieścić wymarzoną szafę, powinna być ona przede wszystkim bardzo funkcjonalna i pojemna. Powinna zmieścić wszystkie ubrania - wierzchnie i sezonowe, pościel, a także i koce.
Szafa nierzadko pełni w domu również funkcję składziku na odkurzacz, deskę do prasowania czy inne bibeloty. Mebel ten ze względu na swoje gabaryty może zdominować wnętrze w całości bądź w niewielkiej części – wszystko zależy od wybranego modelu.
Jak ją dobrać, aby była dostosowana do naszych potrzeb oraz współgrała z wystrojem?

Szafa z drzwiami przesuwnymi to świetne rozwiązanie do małych oraz wąskich pomieszczeń. Cechuje się funkcjonalnością i oszczędnością miejsca – nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do jej otwarcia. Jej wnętrze jest równie pojemne co szafy ubraniowe klasycznie otwieranej.

Jednodrzwiowa szafa to model często wpisujący się w niewielkie pomieszczenia, takie jak przedpokój, bądź pokoje dziecięce czy młodzieżowe. Nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale za to potrafią świetnie zorganizować i uporządkować rzeczy znajdujące się wewnątrz.

Narożna szafa do sypialni to propozycja, która zadowoli najbardziej wymagające osoby. Model ten zwykle znajduje się w niewykorzystanym kącie pomieszczenia, nie zajmując zbyt wiele przestrzeni. Dopasowuje się do innych mebli, tworząc spójną całość. Wiele modeli posiada możliwość wejścia do wnętrza szafy, upodabniając się do garderoby.

Szafa z lustrem potrafi znakomicie powiększyć optycznie przestrzeń, dodatkowo ją rozświetlając. Duże lustro w każdym mieszkaniu to podstawa. To właśnie w nim możesz się przejrzeć bądź sprawdzić swoją stylizację przed ważnym wyjściem. Z lustra na drzwiach szafy płynie podwójna korzyść!

Niezależnie od modelu, na który się zdecydujesz, większość szaf wyposażonych zostało w głębokie półki, wytrzymałe drążki, a nawet i w szuflady.

Zobacz też:

Jak zaaranżować wnętrze szafy, by dwie osoby zmieściły w niej swoje ubrania?

Źle zaprojektowana lub nieprawidłowo dobrana szafa potrafi namieszać w naszym samopoczuciu. Dlatego podpowiadamy, jak zorganizować jej wnętrze, aby pomieściło wszystkie nasze ubrania.

Zobacz więcej

Szafy do przedpokoju

Szafy do przedpokoju. Popularne i sprawdzone rozwiązania.

Przedpokój z szafą to dobre rozwiązania na uporządkowanie garderoby! A zadbanie o to, by każda rzecz miała swoje ściśle określone miejsce, może ułatwić poranne wyjście do pracy.

Zobacz więcej

Szafy wnękowe

Szafy przesuwne vs szafy na wymiar – zabudowa wnęki

Dobrze dopasowana szafa pomysłowo wypełni wnękę i wizualnie wtopi się w ścianę, pozostając przy tym niezauważalną dla odwiedzających nas gości.

Zobacz więcej