Szafy(30 produktów)

Szafa z lustrem Claro CR-01

599 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa dwudrzwiowa 2D Luna LN12

779 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa przesuwna 3S Dentro DT-01

1 449 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa narożna 2D Pok PK00L

1 149 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa narożna 2D Pok PK00P

1 149 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa narożna 2D Pok PK01

919 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa z półką 2D1S Pok PK02

719 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa przesuwna Idea ID11

1 589 zł

Dostawa: 8-9 tygodni

Szafa przesuwna Idea ID12

1 099 zł

Dostawa: 8-9 tygodni

Szafa dwudrzwiowa 2D1S Story SR12

779 zł

Dostawa: 8-9 tygodni

Szafy

Niezależnie od tego, gdzie i w jakim pomieszczeniu chcemy umieścić wymarzoną szafę, powinna być ona przede wszystkim bardzo funkcjonalna i pojemna. Powinna zmieścić wszystkie ubrania - wierzchnie i sezonowe, pościel, a także i koce.
Szafa nierzadko pełni w domu również funkcję składziku na odkurzacz, deskę do prasowania czy inne bibeloty. Mebel ten ze względu na swoje gabaryty może zdominować wnętrze w całości bądź w niewielkiej części – wszystko zależy od wybranego modelu.
Jak ją dobrać, aby była dostosowana do naszych potrzeb oraz współgrała z wystrojem?

Szafa z drzwiami przesuwnymi to świetne rozwiązanie do małych oraz wąskich pomieszczeń. Cechuje się funkcjonalnością i oszczędnością miejsca – nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do jej otwarcia. Jej wnętrze jest równie pojemne co szafy klasycznie otwieranej.

Jednodrzwiowa szafa to model często wpisujący się w niewielkie pomieszczenia, takie jak przedpokój, bądź pokoje dziecięce czy młodzieżowe. Nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale za to potrafią świetnie zorganizować i uporządkować rzeczy znajdujące się wewnątrz.

Narożna szafa to propozycja, która zadowoli najbardziej wymagające osoby. Model ten zwykle znajduje się w niewykorzystanym kącie pomieszczenia, nie zajmując zbyt wiele przestrzeni. Dopasowuje się do innych mebli, tworząc spójną całość. Wiele modeli posiada możliwość wejścia do wnętrza szafy, upodabniając się do garderoby.

Szafa z lustrem potrafi znakomicie powiększyć optycznie przestrzeń, dodatkowo ją rozświetlając. Duże lustro w każdym mieszkaniu to podstawa. To właśnie w nim możesz się przejrzeć bądź sprawdzić swoją stylizację przed ważnym wyjściem. Z lustra na drzwiach szafy płynie podwójna korzyść!

Niezależnie od modelu, na który się zdecydujesz, większość szaf wyposażonych zostało w głębokie półki, wytrzymałe drążki, a nawet i w szuflady.

Zobacz też:

Szafa z lustrem w sypialni

Szafa z lustrem – nowości w Mirjan24

Zobacz jakie nowe modele szafy z lustrem znajdziesz na Mirjan24! Wszystkie nowości w jednym miejscu!

Zobacz więcej

Szafy do przedpokoju

Szafy do przedpokoju. Popularne i sprawdzone rozwiązania.

Przedpokój z szafą to dobre rozwiązania na uporządkowanie garderoby! A zadbanie o to, by każda rzecz miała swoje ściśle określone miejsce, może ułatwić poranne wyjście do pracy.

Zobacz więcej

Szafy wnękowe

Szafy przesuwne vs szafy na wymiar – zabudowa wnęki

Dobrze dopasowana szafa pomysłowo wypełni wnękę i wizualnie wtopi się w ścianę, pozostając przy tym niezauważalną dla odwiedzających nas gości.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: