Szafka RTV Luna LN13

619 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka RTV 1D1S Pok PK11

510 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafka RTV biała 1S Story SR13

619 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka RTV z szufladą 1D1S Quant QA-04

733 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Szafki RTV

Dzięki kompaktowym wymiarom i optymalnej proporcji półek zamkniętych do otwartych szafki RTV od producenta Lenart zyskały wysoką funkcjonalność. W każdej z brył znajdziesz też przestronne szuflady, które ułatwią przechowywanie płyt, gazet i akcesoriów telewizyjnych. Optymalna wielkość blatu sprawia, że z łatwością umieścisz na nim zarówno kino domowe, jak i konsolę do gier.

Producent mebli zadbał również o dobry styl swoich produktów, dlatego też szafki pod telewizor marki Lenart cieszą się ogromną popularnością również z uwagi na wyróżniający je design. Połączenie modnych kolorów i ciekawych kształtów efektownie zdobi salon, barwniejsze kompozycje doskonale dekorują też pokój młodzieżowy. W takiej aranżacji wieczory filmowe staną się niezapomnianą przygodą!

Szafki RTV wykonane zostały z najwyższą starannością przez rodzimych rzemieślników. Użyte w ich produkcji komponenty potwierdzają wysoką jakość i niezawodność tych mebli.

Zobacz też:

ekologiczne prządki w salonie

Wybieramy odpowiedni stolik kawowy do salonu.

W tym artykule dowiesz się jakie stoliki najlepiej sprawdzą się w przestrzeni dziennej.

Zobacz więcej

jak optycznie powiększyć salon

5 sposobów, by optycznie powiększyć mały salon.

Nawet mały salon może wydawać się większy niż jest w rzeczywistości. Chcąc nadać mu wrażenie przestronności, wystarczy skorzystać z najbardziej skutecznych sposobów na optyczne powiększenie mini salonu!

Zobacz więcej

meble do salonu

Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!

Do najczęściej wybieranych kolorów, obok bieli i beżu, należy szarość. Zobacz jakie meble do salonu wybrać, by podkreślić urok tego koloru. Czeka na ciebie inspirująca galeria zdjęć!

Zobacz więcej