stolik nocny,stoliki nocne,szafka nocna,szafki nocne

Stoliki nocne(6 produktów)

Stolik nocny 1D1S Luna LN07

230 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Stolik nocny 1S Dentro DT-03L

140 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Stolik nocny 1S Dentro DT-03P

140 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Stolik nocny 1D1S Story SR07

230 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Stolik nocny Idea ID07

220 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Stolik nocny 2S Notte NT-04
Nowość

Stolik nocny 2S Notte NT-04

450 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Stoliki nocne

Stolik nocny bądź szafka nocna to mebel idealny na lampkę, książkę czy szklankę wody. Może pełnić funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Świetnie sprawdzają się nie tylko w sypialni, ale także w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym.
Szafka nocna to bardzo przydatny mebel, choć czasami ciężko znaleźć dla niej miejsce na małej bądź nieustawnej przestrzeni. Im mniejsze pomieszczenie, tym bardziej funkcjonalna szafka nocna będzie nam potrzebna. Taka, na której postawimy nie tylko budzik czy też telefon, ale taka, która dodatkowo pomieści książkę, lampkę nocną oraz okulary.
Stolik nocny ułożony symetrycznie po obu stronach łóżka wygląda stylowo, zapewniając łatwy dostęp do leżących na jego powierzchni rzeczy.
Funkcjonalne szafki nocne nigdy nie wychodzą z mody!

Szafka nocna z szufladami czy z półką?

Na jaką szafkę się zdecydować? Obie propozycje wydają się równie dobre, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji należy przeanalizować wszystkie wymagania oraz potrzeby, co do tego mebla, dopasowując ich wielkość do przestrzeni.
Szafka nocna z szufladami będzie bardzo dobrym pomysłem dla osób, które cenią sobie nienaganny ład i porządek. Umożliwia ona wygodne przechowywanie najpotrzebniejszych drobiazgów, skrzętnie je ukrywając we wnętrzu.
Wybór szafki nocnej z półką zamiast szuflad również posiada wiele zalet. Przede wszystkim decydując się na takie rozwiązanie, zyskamy dodatkową przestrzeń na dekoracje, co pomoże nam znacząco ocieplić wnętrze.
Pamiętajmy, że stolik nocny powinien pasować do wystroju pomieszczenia i musi być nadzwyczaj funkcjonalny.
Meble bez względu na wnętrze powinny współgrać ze sobą i stanowić harmonijną całość. Funkcjonale szafki nocne spowodują, że czas spędzony w danym pomieszczeniu będzie nastrojowy i sprzyjający odpoczynkowi.
Odpowiedni stolik nocny może stać się silnym akcentem w nietypowym wnętrzu!

Zobacz też:

Meble dla chłopca

Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?

Zapewnij dziecku komfortowe miejsce, gdzie z przyjemnością będzie się uczył, bawił i rozwijał.

Zobacz więcej

Meble do małej sypialni

Jak urządzić małą sypialnię?

Z pozoru powierzchnia o ograniczonych możliwościach, niczym się nie różni od dużych sypialni połączonych z garderobą. Urządź swoje kilka metrów kwadratowych z głową!

Zobacz więcej

Meble młodzieżowe

Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?

Wiemy już, jakie strefy powinny znaleźć się w pokoju Twojej pociechy, ale jak to wszystko zmieścić na małym metrażu. Jak pogodzić to z charakterem nastolatka?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: