Łóżka(22 produktów)

Półkotapczan Concept Pro I - pionowy

2 510 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Łóżko z materacem Luna LN08

905 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Łóżko do sypialni Dentro DT-02

1 505 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Łóżko z materacem Story SR08

905 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Szuflada na pościel pod łóżko Story SR09

230 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Łóżko piętrowe Tom

1 880 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Łóżko małżeńskie Notte NT-03

1 925 zł

Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Łóżka

Łóżko to podstawa naszego codziennego funkcjonowania. Wybierając wygodny model zapewniamy sobie zdrowy i komfortowy sen, który może sprawić, że nasz dzień będzie lepszy. Wybierając łózko do sypialni ważny aspektem jest jego rozmiar. Dla dwóch osób wskazuje się rozmiar 140 cm, 160 cm i 180 cm x 200 cm, natomiast pojedyncze łóżko najczęściej posiada rozmiar 80 cm i 90 cm x 200 cm.

Kolejna ważna kwestia to materac. W dużej mierze to właśnie on odpowiada za komfort łóżka. Dobierając materac zastanów się na jakich powierzchniach lubisz spać: bardziej miękkich czy twardych? Zbyt twardy materac może uciskać kręgosłup, powodując jego bóle, a zbyt miękki nie utrzyma ciała w odpowiedniej pozycji.

Dodatkowe aspekty to podnoszony stelaż, dzięki któremu zyskasz pojemnik na pościel lub wysuwana szuflada, która dostarczy dodatkowego miejsca do przechowywania.

Łóżka Lenart

Oferta łóżek od polskiego producenta – Meble Lenart obejmuje zarówno modele dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Łóżka do sypialni oferują nie tylko wygodę, ale również praktyczne rozwiązania oraz nowoczesny design.

Natomiast alternatywą dla dużych łóżek do małych pokoi jest półkotapczan. W dzień wygląda jak zamykana szafa, która zajmuje stosunkowo mało miejsca, natomiast wieczorem przeobraża się w wygodne i praktyczne łóżko dla dwóch osób.

Oferta zapewnia również ciekawe propozycje do pokoju dziecięcego. Są to m.in. łóżka piętrowe dla rodzeństwa lub pojedyncze stylowe łózka dla dziewczynek i nowoczesne wzory dla chłopców.

Zobacz też:

łózko do sypialni

Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania

Nowoczesne sypialnie charakteryzują się przede wszystkim przemyślaną formą, pięknym wyglądem, funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Jeśli marzy Ci się aranżacja sypialni w stylu nowoczesnym, ale nie chcesz przepłacać, to koniecznie musisz zobaczyć, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zobacz więcej

łóżko

Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.

Do wyboru mamy wiele rodzajów łóżek sypialnianych i tylko od nas zależy, na które się zdecydujemy. Zainspirujcie się naszymi propozycjami przy wyborze łóżka do sypialni!

Zobacz więcej

łóżko

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Łóżka do sypialni zajmują wiele miejsca, szczególnie te przeznaczone dla pary, dlatego też łóżka z pojemnikami i szufladami są doskonałym rozwiązaniem do małych sypialni.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: