Kolekcja Vento

Kolekcja Vento (9 produktów)

Meble systemowe  Vento to propozycja wyposażenia nowoczesnego salonu z lekkim zacięciem vintage. Proste bryły poszczególnych mebli wprowadzą do wnętrza upragnioną harmonię i spokój. Miłośnicy lekko... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Ciekawe wzornictwoGeometryczne bryłyPrzemyślany projekt

Kolekcja Vento(9 produktów)

Komoda z szufladami Vento 25

849 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Biała szafka RTV Vento 40

699 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Meblościanka Vento 09

1 299 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Meblościanka Vento 10

1 499 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Meblościanka Vento 11

1 099 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Meblościanka Vento 12

1 299 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Kolekcja Vento

Meble systemowe Vento to propozycja wyposażenia nowoczesnego salonu z lekkim zacięciem vintage. Proste bryły poszczególnych mebli wprowadzą do wnętrza upragnioną harmonię i spokój. Miłośnicy lekko postarzanych mebli z pewnością szczególną uwagę zwrócą na nieprzeciętne wybarwienie poszczególnych brył. Na tle bogatej oferty kolorów wyróżnia się imitująca beton szarość oraz unikalne połączenie rdzawych odcieni metalu. Taki deseń nie może pozostać niezauważonym we wnętrzu!

Na system mebli składają się meblościanki w różnorodnych konfiguracjach i zestawieniach. Bazą każdej z nich jest szafka pod telewizor oraz do wyboru - szafki wiszące lub witryny z pełnym frontem. Vento to, także szereg pojedynczych elementów. Wśród nich m.in.: komoda z szufladami, witryna i szafki RTV w różnych fasonach i kształtach. Zasobna oferta daje możliwość dowolnej konfiguracji mebli i dostosowanie ich do swoich potrzeb, a także do wymiarów aranżowanego wnętrza.

Meble do salonu wykonane zostały z wysokiej jakości komponentów. Dodatkowe wzmocnienie obrzeży zapewnia im trwałość i nienaganny wygląd przez długi czas. Bezuchwytowy system otwierania sprawia, że codzienne użytkowanie mebli jest łatwe i przyjemne.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.

    Ostatnie komentarze klientów: