Meble Silke Light(8 produktów)

Meble Silke Light

Meble do salonu z kolekcji Silke Light zachwycają idealną prezencją i starannym wykonaniem. Prostota i geometria brył poszczególnych mebli sprawia, że cała aranżacja zyskuje intrygujący rys.

Linia mebli pokojowych to m.in. efektowne witryny stojące, wyróżniające się powierzchnią przechowywania komody z szufladami oraz szafka RTV z wydzieloną półką na akcesoria telewizyjne. Miłośnicy literatury znajdą tu również półki na książki, które zapewniają optymalną ilość miejsca również na ustawienie dekoracji. Przygotowana przez producenta mebli Helvetia kolekcja Silke Light to również praktyczna, a zarazem nowoczesna meblościanka. Optymalny kształt i wymiary meblościanki sprawiają, że przestrzeń dzienna zyskuje wrażenie harmonii i spokoju, co bezpośrednio przekłada się na nasz dobry nastrój każdego dnia.

Meble pokojowe wykonano z solidnych komponentów, jasne fronty szafek zdobi geometryczny dekor w odcieniach drewna. Kolekcja dostępna jest również w obecnie najmodniejszym ciemnym macie. Wyrazisty charakter mebli, nie przytłacza wnętrza, tworząc nastrój sprzyjający codziennej relaksacji.

Zobacz też

  1. Mirjan by Toptextil aplikacja, która ułatwia aranżację wnętrz.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.

    Ostatnie komentarze klientów: