Witryna Bergenia

1 335 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Słupek zamknięty pełny Bergenia

1 180 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka RTV mała Bergenia 1

925 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka RTV duża Bergenia 2

1 075 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Półka wisząca mała Bergenia 1

145 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Półka wisząca duża Bergenia 2

190 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meblościanka Bergenia I

3 565 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meblościanka Bergenia II

3 760 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Kolekcja Bergenia

Wraz ze zmieniającymi się gustami i potrzebami użytkowników zmieniają się też meble. Prostota i geometria ustępuje miejsca obłym kształtom frontów, a mocne dekory wypierane są przez subtelny frez, a tradycyjne uchwyty zastępuje nowoczesny system otwierania “push to open”, który sprawia, że codzienne użytkowanie mebli staje się łatwe i wygodne.

W takie właśnie trendy doskonale wpisują się nowoczesne meble Bergenia. W kolekcji znajdziesz m.in. liczne meblościanki z oświetleniem przeznaczone zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni. Każdy ze składających się na meblościankę elementów dostępny jest również osobno, dzięki czemu masz praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. W zależności od wielkości oraz potrzeb użytkowników pomieszczenia możesz skorzystać z szerokiej oferty mebli Bergen. W linii znajduje się również komoda, witryna z przeszkleniem, szafka słupek oraz półki na książki i dekoracje w różnych długościach. Na szczególną uwagę zasługują szafki RTV wyposażone zarówno w półki zamknięte, jak i w szufladę na akcesoria oraz półkę na dekoder.

Cała kolekcja utrzymana jest w spójnej stylistyce, dzięki czemu zyskujesz pewność perfekcyjnego dopasowania wybranych mebli do wnętrza. Połączenie przyjemnej dla oka bieli z kolorami imitującymi drewno wprowadza w dobry nastrój na cały dzień.

Zobacz też:

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.