Meble Centuria(9 produktów)

Meble Centuria

Meble młodzieżowe Centuria idealnie trafiają w gusta nastolatków. Połączenie neutralnych kolorów sprawia, że pokochają je zarówno chłopcy, jak i dziewczyny! Taka kompozycje łatwo można ubarwić za pomocą energetycznych dodatków i tekstyliów w mocnych kolorach.

Wśród dostępnych w kolekcji mebli na pierwszy plan wysuwają się zestawy mebli młodzieżowych w różnych układach i konfiguracjach. Możesz skorzystać też z zasobnej oferty pojedynczych elementów, z którymi spersonalizujesz pokój młodzieżowy i idealnie dopasujesz wyposażenie do potrzeb twojego dziecka.

W zależności od ilości rzeczy, jakie będą przechowywane w części garderobianej pomieszczenia, masz do wyboru pojemne szafy. Dla praktycznych chłopaka wybierz model dwudrzwiowy, z kolei w przestrzeni nastoletniej stylistki lepiej sprawdzi się szafa trzydrzwiowa. Szafka wisząca oraz regał stojący tworzą dodatkową przestrzeń na książki, dekoracje i pamiątki z wycieczek.

Strefa wypoczynku reprezentowana jest przez łóżko młodzieżowe i stolik nocny. W pokoju ucznia nie może też zabraknąć miejsca do nauki. Biurko młodzieżowe z kolekcji Centuria jest idealnie dopasowane do dziecka, posiada szeroki blat, poręczne szafki oraz szufladę na przybory. Pod blatem znajduje się wysuwana szuflada na klawiaturę.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.

    Ostatnie komentarze klientów: