Meble Pearl(15 produktów)

Meble Pearl

Meble Pearl to oryginalny zestaw młodzieżowy, który nawiązuje do modnego stylu skandynawskiego z nutą nowoczesnego designu.

Cechą charakterystyczną mebli są kolory: połączenie bieli, szarości oraz drzewa w kolorze dąb rivera, a także wysokie nóżki, które są charakterystyczne dla wspomnianego stylu skandynawskiego i proste uchwyty, które wyróżniają się na tle frontu.

Meble młodzieżowe Pearl składają się z kilkunastu elementów. Pierwszym z nich jest łóżko młodzieżowe. Łóżko Pearl jest wyposażone w stelaż oraz pojemnik na pościel.

W pokoju ucznia nie może zabraknąć biurka. Model Peral posiada trzy szuflady, które sprawdzą się do przechowywania drobiazgów, a także szeroki blat, który zapewni swobodę w trakcie odrabiania lekcji. Kolekcja zapewnia również sporo mebli, które stworzą zamkniętą przestrzeń do przechowywania ubrań. W tym celu doskonale sprawdzi się szafa dwudrzwiowa lub szafa jednodrzwiowa oraz komody z szufladami.

Kolejny ważny aspekt w pokoju nastolatka to przechowywanie książek. W tym celu mogą przysłużyć się regały – zamknięty korzystniejsze rozwiązanie dla tych, którzy mają problem z utrzymaniem porządku oraz regał na książki – otwarty, dzięki któremu stworzysz pokojową biblioteczkę.

Zobacz też

  1. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.
  2. Meble młodzieżowe dla chłopca – jakie wybrać?.
  3. 5 rzeczy, które nastolatek chce mieć w swoim pokoju

    Ostatnie komentarze klientów: