Kolekcja Sweet

Kolekcja Sweet (14 produktów)

Kluczem do udanej aranżacji salonu z linią mebli Sweet jest unikalna kolorystyka frontów, która jest zarazem znakiem rozpoznawczym kolekcji. Połączenie kontrastujących barw wnosi do wnętrza... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Unikalna kolorystyka frontówNowoczesne wzornictwoFunkcjonalne rozwiązania

Kolekcja Sweet(14 produktów)

Półka wisząca Sweet SE07

88 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble do salonu Sweet I

2 285 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Kolekcja Sweet

Kluczem do udanej aranżacji salonu z linią mebli Sweet jest unikalna kolorystyka frontów, która jest zarazem znakiem rozpoznawczym kolekcji. Połączenie kontrastujących barw wnosi do wnętrza świeżość i modny wygląd.

Sweet to szeroka oferta wyposażenia adresowana do wielbicieli nowoczesnych aranżacji salonu i pokoju dziennego. Na podstawie wielu lat doświadczeń i opinii użytkowników przygotowaliśmy szeroką ofertę zestawów mebli pokojowych. Amatorzy częstych zmian wystroju, wybierając spośród zasobnej kolekcji pojedynczych elementów, mogą samodzielnie skomponować lub poszerzyć system niezbędnych mebli do salonu.

Kolekcja Sweet to przede wszystkim efektywne przechowywanie w strefie dziennej, które zapewniają pojemne komody. Każdy z modeli posiada przestronne wnętrze, w którym z powodzeniem swoje miejsce znajdzie zastawa obiadowa, świąteczne ozdoby czy rzadko używane obrusy. O walory estetyczne ekspozycji twoich ulubionych dodatków zadbają witryny z częściowo przeszklonymi frontami, a sprzęt telewizyjny podkreślą ciekawe kształty szafki RTV.

Wzrok przyciąga również ława pokojowa z rozsuwanym blatem, która wewnątrz skrywa dyskretny schowek na akcesoria. Z kolei seria funkcjonalnych dodatków reprezentowana przez półki wiszące, w tym znajduje się też nowoczesna półka wisząca, której wnętrze skrywa pełny front.

Podstawowym komponentem mebli Sweet jest odporna na zarysowania i uszkodzenia płyta laminowana. Obrzeża dodatkowo wzmocniono okleiną ABS. Takie rozwiązanie zapewnia meblom trwałość i nienaganny wygląd przez długi czas.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  3. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!

    Ostatnie komentarze klientów: