Kuchnia Woodline

(W tej kategorii znajduje się 51 produktów )

Pokazano 1-51 z 51 pozycji
Pokazano 1-51 z 51 pozycji

Meble kuchenne modułowe Woodline pozwalają stworzyć kuchnię dopasowaną do aktualnych trendów wnętrzarskich. W świecie wnętrz dużą popularność zyskują meble, których design odwołuje się do faktur pojawiających w naturze. W szczególności chodzi o imitację faktury drzewa z mocno podkreślonymi słojami i sękami. Ponadto ciepłe wybarwienie drzewa sprawia, że pomieszczenie nabiera przytulnego charakteru.

W kolekcji Woodline faktura drzewa została przełamana kolorem, co dodatkowo nadaje meblom nowoczesnego smaku. W zależności od upodobań możesz wybrać wykończenie na wysoki połysk lub w matowym odcieniu.

Co to są meble modułowe?

Kuchnia to pomieszczenie, które często wymaga indywidualnego podejścia. Kuchnie różnią się między sobą rozmiarem, rozstawieniem ścian i podłączeń hydraulicznych, dlatego tak ważna jest w nich elastyczność.

Tę elastyczność zdecydowanie zapewniają meble modułowe, które składają się z kilkudziesięciu elementów, które umożliwiają dopasowanie poszczególnych szafek do Twojego wnętrza. Kuchnia Woodlnie oferuje meble zarówno do tradycyjnej kuchni, jak i pod sprzęt pod zabudowę, co całkowicie umożliwia stworzenie bardzo nowoczesnego wnętrza. Szafki kuchenne z kolekcji Woodline dostępne są w różnych rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie do Twojego pomieszczenia. W ofercie znajdują się szafki wiszące klasyczne oraz typu barek. Natomiast dolne szafki kuchenne mogą mieć zarówno szuflady, jak i pojemne półki.