Sypialnia Actina

Sypialnia Actina (13 produktów)

Meble do sypialni  Actina to propozycja dla osób, które pragną spełnić swoje marzenie o eleganckiej i ponadczasowej sypialni. Kolekcja osiągnęła ten styl dzięki kilku akcentom dekoracyjnym.... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Elegancki stylDuży wybór kolorówDekoracyjne uchwyty

Sypialnia Actina (13 produktów)

Szafa Actina 183

2 080 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Sypialnia Actina

Meble do sypialni Actina to propozycja dla osób, które pragną spełnić swoje marzenie o eleganckiej i ponadczasowej sypialni. Kolekcja osiągnęła ten styl dzięki kilku akcentom dekoracyjnym.

Pierwszym z nich jest charakterystyczny frez, przypominający daszek, który znajduje się na wykończeniu wszystkich blatów, na wezgłowiu łóżka oraz ramie lustra. Kolejna dekoracja mebli to uchwyty metalowe w kolorze starego srebra. Natomiast cała konstrukcja mebli opiera się na cokołach, które nadają meblom masywności. Dopełnieniem eleganckiego stylu kolekcji  jest dostępna kolorystyka, która oferuje zarówno ciemne, jak i jasne wybarwienia.

Sypialnia Actina składa się z kilkunastu elementów, z których możesz stworzyć funkcjonalny zestaw, dopasowany do Twoich potrzeb. Podstawą sypialni jest przede wszystkim łóżko. W ofercie dostępne jest stylowe łóżko, którego konstrukcja opiera się solidnej ramie. Ponadto łóżko zostało wyposażone w stelaż pod materac. Do łóżka możesz dobrać pojemnik na pościel w postaci wysuwanej szuflady.

Kolejne elementy zestawu to liczne szafy, zarówno z drzwiami uchylnymi, jak i drzwiami przesuwnymi. Szafy przesuwne posiadają duże lustro na froncie, a w ich wnętrzu znajdują się zarówno półki, drążek na wieszaki oraz szuflady. Natomiast szafy z drzwiami uchylnymi posiadają cichy domyk.

Dodatkowe miejsce do przechowywania zapewniają komody o zróżnicowanej wielkości.

Zobacz też

  1. Jak urządzić przytulną sypialnię, idealną na jesienne wieczory?.
  2. Urządzamy sypialnie – zobacz najnowsze trendy aranżacyjne!
  3. Szafy do sypialni. Wybierz praktyczny układ półek i drążków.

    Ostatnie komentarze klientów: