Meble Gobi

Meble Gobi (20 produktów)

Miejscem, gdzie Twoje dziecko rozwija swoje umiejętności, edukuje się, poznaje świat, odpoczywa czy spędza czas z przyjaciółmi, nazywa się pokojem młodzieżowym bądź dziecięcym. W tym pomieszczeniu... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Ciekawa kolorystykaNowoczesny designPojemne schowki

Meble Gobi(20 produktów)

Szafka RTV Gobi G13

475 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Gobi

Miejscem, gdzie Twoje dziecko rozwija swoje umiejętności, edukuje się, poznaje świat, odpoczywa czy spędza czas z przyjaciółmi, nazywa się pokojem młodzieżowym bądź dziecięcym.
W tym pomieszczeniu bezapelacyjnie powinny znaleźć się odpowiednie meble młodzieżowe, dlatego też prezentujemy Wam meble Gobi, które idealnie dopasujesz do aranżacji wnętrza.
System ten dostępny jest w formie pojedynczych elementów, takich jak biurka młodzieżowe, półki ścienne, regały, komody o różnych wielkościach, szafa, łóżko młodzieżowe czy szafka RTV.
Całość utrzymana została w ponadczasowej barwie, która została przełamana kontrastującymi akcentami w kolorach do wyboru, dzięki czemu zaaranżujesz uniwersalny pokój młodzieżowy – zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.
System mebli młodzieżowych Gobi dostępny jest również w formie gotowych zestawów, spełniając wszelkie oczekiwania dziecka.
Dzięki meblom Gobi stworzysz mniejszym dzieciom idealny kącik do wykonywania pierwszych rysunków, wypoczynku i zabawy, a tym nieco starszym zapewnisz miejsce do odrabiania lekcji, nauki i spotkań z przyjaciółmi.

Zobacz też:

  1. Powrót do szkoły, czyli jak urządzić kreatywny pokój młodzieżowy?
  2. Jak wybrać meble dziecięce? Zobacz wskazówki i modne inspiracje.
  3. Czym meble młodzieżowe różnią się od dziecięcych? Zobacz nasze metamorfozy.

    Ostatnie komentarze klientów: